| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Średnica rury | 1/4", 3/8", 1/2", 5/8" |
| Priemer tyče | 4, 6, 9, 12 mm |
| Dĺžka vloženia | 4 m |
| Materiál | EP |
| Počet kusov v sade | 4 |
| Nastavte obsah | tyč x4 |
| Aplikácia | mäkké medené rúrky |
| Symbol | YT-21860 |
Sada ohybných tyčí na ohýbanie mäkkých medených rúrok.
- dĺžka: 4 m
- výrobný materiál: PE
- červená tyč pre 1/4" rúrku (priemer tyče 4 mm)
- zelená tyč pre 3/8" rúrku (priemer tyče 6 mm)
- žltá tyč pre 1/2" rúry (priemer tyče 9 mm)
- modrá tyč pre 5/8" rúry (priemer tyče 12 mm)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.