| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Vlastnosti | rezanie drôtov, skrutkovačka |
| Priemer rezu max | 10.5 mm |
| Dĺžka | 170 mm |
| Priemer skrutky | 3.5 mm |
| Povrchová úprava | sčernela, oxidované |
| Materiál tela | uhlíkovej ocele |
| Materiál čepele | SK5 |
| Materiál rukoväte | PVC |
| jar | áno |
| Blokáda | áno |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-2279 |
Strihačky na káble YT-2279 vyrobené z vysokokvalitnej ocele SK5 s dvokomponentovými nálepkami na rukoväte. Možnosť zablokovania v zloženej polohe, vďaka čomu nezaberajú veľa miesta počas skladovania.
- strihacie čepele vyrobené z kalenej ocele SK5
- strihanie káblov: do 10,5 mm
- strihanie skrutiek pomocou otvoru v rukoväti s priemerom do 3,5 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.