| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Kapacita nádrže | 100 l |
| Sila | 3 KM |
| Maximálny tlak | 1 / 10 / 145 MPa/bar/PSI |
| Efektívnosť | 360 l/min |
| Obrat | 1100 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Skratový prúd | 57 A |
| Zaťažovací prúd | 9.5 A |
| Počet valcov v motore | 2 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Manometer | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 74.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.8 ± 2.28 dB(A) |
| omša | 70 kg |
| Nastavte obsah | kompresor, rýchly konektor x2 |
| Symbol | YT-23310 |
Olejový kompresor s dvoma prípojkami a reguláciou tlaku. Používa sa na pohon zariadení stlačeným vzduchom, vyfukovanie vrtov a čistenie povrchov. Je neoceniteľným pomocníkom v priemysle, stavebníctve, dielňach a poľnohospodárstve.
- výkon: 2200 W (3 HP)
- objem nádrže: 100 l
- výkon: 360 l/min
- čas plnenia: 1 min: 240 s
- maximálny tlak: 1,5 l: 10 bar (145 PSI)
- Rozmery nádrže: Ø350 x 1020 mm
- hrúbka steny nádrže: 2,75 mm
- engine speed: 2850 ot/min
- hmotnosť: 70 kg
- napätie: 230 V
- rýchlospojky: 2 ks
- tlakomery: - sťahovacie manometre, - sťahovacie manometre, - sťahovacie manometre: 2 ks
- regulátor tlaku: 1 ks
Upozornenia na používanie:
Pred prvým použitím doplňte olej a prepravnú zátku vymeňte za dodanú olejovú zátku.