| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| vrchol | 0.62 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 113 l/min |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Kapacita nádrže | 1 l |
| Dĺžka trysky | 220 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Akustický tlak | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.53 kg |
| Symbol | YT-23640 |
Pneumatický penovací stroj s nádržou na čistiaci prostriedok umožňuje efektívne čistenie povrchov pomocou vytvorenej aktívnej peny. Určený na čistenie karosérií, prívesov nákladných vozidiel, automobilových dielov a iných súčastí odolných voči umývaniu aktívnou penou.
- Vyrobené z ľahkého a odolného hliníka
- objem nádrže: 1 l
- max. pracovný tlak: 0,62 MPa
- spotreba vzduchu: 113 l/min
- ventilový spínač umožňuje reguláciu prívodu kvapaliny z nádrže
- štandardné pripojenie
- 220 mm dlhá presná tryska umožňuje prístup do ťažko prístupných miest, napr. pri čistení motorov automobilov