| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| vrchol | 0.6 MPa |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Priemer tlakomeru | 48 mm |
| Dĺžka hadice | 440 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Akustický tlak | 89.0 ± 2.5 dB(A) |
| Akustická sila | 100.0 ± 2.5 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.37 kg |
| Symbol | YT-23701 |
Profesionálna pištoľ značky YATO s manometrom na čerpanie.
- telo pištole pokryté protišmykovým materiálom
- manometer chránený gumovým telom.
- dĺžka hadice 40 cm,
- max. pracovný tlak 0,6 MPa ,
- prípojka 1/4" je namontovaná na otočnom telese - to zabraňuje zamotaniu pneumatických hadíc.
Manometer nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Prístroj nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.