| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| vrchol | 0.8 MPa |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Priemer tlakomeru | 55 mm |
| Digitálny ovládací panel | áno |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Dĺžka hadice | 440 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Akustický tlak | 89.0 ± 2.5 dB(A) |
| Akustická sila | 100.0 ± 2.5 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.27 kg |
| Symbol | YT-23702 |
Profesionálna pištoľ s LCD tlakomerom od YATO. S použitím adaptérov (nie sú súčasťou balenia) umožňuje aj čerpanie pontónov, matracov, lôpt.
Parametre:
- materiál: hliník
- hmotnosť: 0,27 kg
- dĺžka hadice: 440 mm
- typ displeja: LCD:
- digitálny ovládací panel: áno
- akustický tlak: 89,0 ± 2,5 dB(A)
- akustický výkon: 100,0 ± 2,5 dB(A)
- vibrácie: < 2,5 m/s²
- maximálny tlak vzduchu: 0,8 MPa
- priemer vzduchovej prípojky (PT): štandardný
- priemer meradla: 55 mm.
Upozornenia na používanie:
Prístroj nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.