| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| vrchol | 0.8 MPa |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Priemer tlakomeru | 100 mm |
| Dĺžka hadice | 440 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Akustický tlak | 89.0 ± 2.5 dB(A) |
| Akustická sila | 100.0 ± 2.5 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.33 kg |
| Symbol | YT-23703 |
Profesionálna pištoľ s manometrom určená na plnenie stlačeným vzduchom. S použitím adaptérov (nie sú súčasťou balenia) umožňuje aj nafukovanie pontónov, matracov, lôpt.
- Nekĺzavá rukoväť
- 44 cm dlhá hadica s kovovým ventilom
- max. prevádzkový tlak: 0,8 MPa
- štandardné pripojenie
Upozornenia na používanie:
Prístroj nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.