| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| vrchol | 0.8 MPa |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Dĺžka trysky | 33, 230 mm |
| Priemer dýzy | 1.8, 4 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Akustický tlak | 91.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.16 kg |
| Symbol | YT-2373 |
Fúkacia pištoľ značky YATO s dlhou tryskou.
Je nevyhnutná na odstraňovanie prachu, piesku, hoblín atď. pomocou stlačeného vzduchu.
- Maximálny pracovný tlak 0,8 MPa
- Výsuvná tryska 125 mm
- Celá vyrobená z kovu
- Pripojenie pomocou rýchlospojky 1/4"
- Hmotnosť: 160 g
nepostrádateľný v každej dielni a servisnom stredisku.
Upozornenia na používanie:
Prístroj nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.