| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 5 m |
| Vnútorný priemer | 5.5 mm |
| Vonkajší priemer | 8 mm |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Materiál | PU |
| vrchol | 1.2 MPa |
| Symbol | YT-24201 |
Špirálová hadica 5,5 mm x 8 mm x 5 m PU s rýchlospojkami
Profesionálna špirálová pneumatická hadica s rýchlospojkami. Hadica 5,5 x 8 mm s dĺžkou 5 metrov je vyrobená z odolného polyuretánu. Hadica je odolná voči nízkym a vysokým teplotám, takže ju možno používať aj mimo dielne.
Dizajn s jemnou cievkou šetrí miesto a rýchlospojky inštalované z výroby z nej robia nepostrádateľný nástroj v každej dielni alebo výrobnom závode.
Parametre
- Vonkajší priemer [mm]: 8
- tlak [bar]: 12
- veľkosť spojky [palec]: 1/4"
- materiál: pu polyuretán
- dĺžka [m]: 5
- vnútorný priemer [mm]: 5,5
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.