| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 15 m |
| Vnútorný priemer | 6.5 mm |
| Vonkajší priemer | 10 mm |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Materiál | PU |
| vrchol | 1.2 MPa |
| Symbol | YT-24206 |
Špirálová hadica 6,5 mm x 10 mm x 15 m PU s rýchlospojkami
Profesionálna špirálová pneumatická hadica s rýchlospojkami. Hadica má rozmery 6,5 x 10 mm s dĺžkou 15 metrov a je vyrobená z odolného polyuretánu. Hadica je odolná voči nízkym a vysokým teplotám, takže ju možno používať aj mimo dielne. Jemný dizajn bubna šetrí miesto a rýchlospojky inštalované z výroby z nej robia nepostrádateľný nástroj v každej dielni alebo výrobnom závode.
Technické údaje
- jednotka: ks
- tlak [bar]: 12
- veľkosť spojky [palec]: 1/4"
- dĺžka [m]: 15
- vonkajší priemer [mm]: 10
- vnútorný priemer [mm]: 6,5
- materiál: polyuretán PU
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.