| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 10 m |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Materiál | PU |
| vrchol | 1.2 MPa |
| Symbol | YT-24208 |
Špirálová PU hadica 8 mm x 12 mm x 10 m s rýchlospojkami
Profesionálna špirálová pneumatická hadica s rýchlospojkami. Hadica má rozmery 8,0x12 mm s dĺžkou 10 metrov a je vyrobená z odolného polyuretánu. Hadica je odolná voči nízkym a vysokým teplotám, takže ju možno používať aj mimo dielne.
Dizajn s jemnou cievkou šetrí miesto a rýchlospojky inštalované z výroby z nej robia nepostrádateľný nástroj v každej dielni alebo výrobnom závode.
Technické údaje:
- Tlak [bar]: 12
- veľkosť rýchlospojky [palce]: 1/4"
- dĺžka [m]: 10
- vonkajší priemer [mm]: 12
- vnútorný priemer [mm]: 8
- materiál: polyuretán PU
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.