| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 8 m |
| Vnútorný priemer | 6 mm |
| Vonkajší priemer | 10 mm |
| Veľkosť závitu | M16x1.5 mm |
| Materiál | PVC, polyester |
| Pracovný tlak | 1 MPa |
| Trhací tlak | 3.5 MPa |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 ~ +60 ˚C |
| omša | 0.5 kg |
| Aplikácia | na čerpanie v autobusoch, nákladných autách, návesoch, poľnohospodárskych traktoroch a pod. |
| Symbol | YT-24280 |


Profesionálna, flexibilná hadica na stlačený vzduch. Vhodná pre vozidlá so vzduchovým kompresorom. Na čerpanie v dodávkach, nákladných vozidlách, návesoch, poľnohospodárskych traktoroch atď. Na čerpanie všetkých kolies aj na veľmi dlhých vozidlách. Koncovky hadice so spojkami na oboch stranách. Na jednej strane ukončená motýlikovou spojkou s vnútorným závitom M16x1,5 mm vhodnou pre kompresory vozidiel. Na druhej strane s kompresnou spojkou prispôsobenou pre štandardný ventil vozidla. Hadica je vyrobená z troch vrstiev. Vnútorná je vyrobená z mäkkého PVC a hustého polyesterového textilného výstužného opletu. Vonkajšia vrstva je vyrobená z PVC odolného voči poveternostným vplyvom.
- vonkajší priemer: 10 mm
- vnútorný priemer: 6 mm
- pracovný tlak: 1,0 MPa (10 atm) pri teplote okolia 23 °C
- tlak pri roztrhnutí: 3,5 MPA (35 atm) pri teplote okolia 23 °C
- bezpečný rozsah pracovných teplôt: -20 °C až 60 °C
- hmotnosť: 0,5 kg