| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozsah merania | 0-15 / 0-220 bar/PSI |
| Dĺžka | 195 mm |
| Pracovná dĺžka | 140 mm |
| Priemer tlakomeru | 50 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Symbol | YT-24301 |
Profesionálny tlakomer. Rozsah merania do 15 barov. Celková dĺžka 140
Tlakomer nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Prístroj nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.