| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | široké čeľuste |
| Rozsah práce | 0-50 mm |
| Veľkosť | 8" |
| Dĺžka | 200 mm |
| Pracovná šírka | 75 mm |
| Povrchová úprava | satén |
| Materiál hlavy | uhlíkovej ocele |
| Materiál čeľuste | 40CrV |
| Zakončenie čeľuste | kvalitné |
| Materiál rukoväte | uhlíkovej ocele |
| Pohyblivé čeľuste | áno |
| Aplikácia | zváranie |
| Symbol | YT-2463 |
Zváracie kliešte s plochými čeľusťami širokými 75 mm, so skrutkovým nastavením otvoru, ktoré umožňuje nastaviť vzdialenosť čeľustí podľa hrúbky uchopovaného materiálu.
- Európsky typ uzáveru
- povrch poniklovaný
- celková dĺžka 200 mm (8")
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.