| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | C |
| Rozsah práce | 0-100 mm |
| Veľkosť | 11" |
| Dĺžka | 280 mm |
| Povrchová úprava | satén |
| Materiál čeľuste | 40CrV |
| Zakončenie čeľuste | kvalitné |
| Materiál rukoväte | uhlíkovej ocele |
| Pohyblivé čeľuste | áno |
| Aplikácia | zváranie |
| Symbol | YT-2466 |
Zváracie kliešte s čeľusťami typu C s pohyblivými nosmi. Majú skrutkové nastavenie otvoru, ktoré umožňuje nastaviť vzdialenosť medzi čeľusťami v závislosti od hrúbky uchopovaného materiálu.
- Celková dĺžka: 280 mm
- max. otvor: 100 mm
- Európsky typ uzamykacieho mechanizmu
- povrch poniklovaný
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.