| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | s reťazou |
| Veľkosť | 10" |
| Dĺžka | 250 mm |
| Dĺžka reťaze | 500 mm |
| Povrchová úprava | satén |
| Materiál hlavy | 40CrV |
| Zakončenie čeľuste | kvalitné |
| Materiál reťaze | 40Mn |
| Materiál rukoväte | uhlíkovej ocele |
| preferované | áno |
| Aplikácia | zváranie |
| Symbol | YT-2469 |
Kliešte na zváranie reťaze. Sú vybavené skrutkou na nastavenie otvoru, ktorá umožňuje nastaviť vzdialenosť čeľustí v závislosti od veľkosti uchopovaného materiálu.
- Celková dĺžka klieští: 250 mm
- max. dĺžka reťaze: 500 mm
- Európsky typ zatvárania
- povrch poniklovaný
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.