| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 10" |
| Dĺžka | 250 mm |
| Rozsah práce | 0-42 mm |
| Povrchová úprava | satén |
| Materiál čeľuste | CrMo |
| Zakončenie čeľuste | pochrómovaný |
| Materiál rukoväte | uhlíkovej ocele |
| Typ čeľustí | zaoblené |
| Pohyblivé čeľuste | áno |
| Aplikácia | zváranie |
| Symbol | YT-2473 |
250 mm dlhé Morseove krimpovacie kliešte so zaoblenými čeľusťami. Určené na zváranie, zámočnícke a montážne práce. Sú vybavené skrutkou na nastavenie otvoru, ktorá umožňuje nastaviť rozstup čeľustí podľa hrúbky uchopovaného materiálu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.