| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 9.2 m |
| Dĺžka tyče | 93.2 cm |
| Priemer tyče | 18 mm |
| priemer konektor | 20 mm |
| Materiál tyče | PP |
| Materiál konektora | zliatina zinku |
| Počet kusov v sade | 12 |
| Nastavte obsah | tyč x10, okrúhly gumený hrot (Ø10 cm, hrúbka 6 mm, závit), dvojitý špirálový hrot (dĺžka 165 mm, priemer tyče 7 mm, závit) |
| Symbol | YT-24980 |
Určený na odblokovanie kanalizačných potrubí. Obzvlášť užitočný v prípade anorganických upchatí, ktoré spôsobujú úplné upchatie kanalizácie.
- pružné tyče s priemerom 18 mm a dĺžkou 93,2 cm z polypropylénu
- spojky s priemerom 20 mm nitované zo zliatiny zinku
- jednoduchá obsluha a ľahké použitie
- účinné odstránenie všetkých upchatí vrátane tých, ktoré sa nedajú odstrániť chemickými alebo mechanickými prostriedkami
- na použitie v profesionálnych inštalatérskych službách, vodárenských spoločnostiach, technických pohotovostných službách a na použitie v domácnostiach
- sada obsahuje: 10 tyčí, guľatý gumový hrot s priemerom 10 cm a hrúbkou 6 mm zakončený závitom, dvojitý špirálový hrot s dĺžkou 16,5 cm a priemerom tyče 7 mm zakončený závitom
na použitie profesionálnymi inštalatérskymi službami, vodárenskými spoločnosťami, pohotovostnými službami a na domáce použitie - 10 tyčí, - okrúhla gumová koncovka s priemerom 10 cm a hrúbkou 6 mm so závitom, - dvojitá špirálová koncovka s dĺžkou 16,5 cm a priemerom tyče 7 mm so závitom
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.