| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 150 cm |
| Pracovná dĺžka | 73 cm |
| Priemer | 9 mm |
| Materiál | #70 pružinová oceľ, hliníkový |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Symbol | YT-24983 |
Čistič toaliet YT-24983 určený na uvoľnenie upchatých toaliet, odtokov umývadiel, sprchových vaničiek a vaní.
Umožňuje účinné odstránenie všetkých upchatí vrátane tých, ktoré nie je možné odstrániť chemickými prostriedkami.
Obzvlášť užitočný v prípade anorganických upchatí spôsobujúcich úplné upchatie odtokov.
- špirála je vyrobená z pozinkovaného pružinového drôtu a zakončená odolnou oceľovou pružinou, ktorá zabezpečuje dlhodobú účinnosť pri rozbíjaní a drvení všetkých vzniknutých upchatí
- pracovná dĺžka 73 cm a priemer 9 mm sú vhodné na úzke a ťažko dostupné miesta
- odporúča sa na použitie v súkromných domácnostiach, ako aj profesionálom v inštalatérskych službách, vodárenských spoločnostiach a technických oddeleniach
- ergonomická rukoväť
- jednoduché a pohodlné používanie
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.