| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet ramien | 3 |
| Veľkosť kľúča | 19 mm |
| Veľkosť | 6" |
| Rozstup čeľustí | 150 mm |
| Priemer | 80-300 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Symbol | YT-2513 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.