| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet ramien | 2 |
| Veľkosť kľúča | 10 mm |
| Veľkosť | 4" |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Dĺžka čeľuste | 50 mm |
| Maximálny priemer | 60 mm |
| Rozmery skrutiek | M8x1.5x96 mm |
| maximálny výkonový prah | 1.2 t |
| Materiál | 40CrV |
| Symbol | YT-2514 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.