| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet ramien | 3 |
| Veľkosť kľúča | 10 mm |
| Veľkosť | 3" |
| Rozstup čeľustí | 76 mm |
| Dĺžka čeľuste | 60 mm |
| Maximálny priemer | 80 mm |
| Rozmery skrutiek | M8x1.5x96 mm |
| maximálny výkonový prah | 1.5 t |
| Materiál | 40CrV |
| Symbol | YT-2519 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.