| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Počet ramien | 3 |
| Veľkosť kľúča | 17 mm |
| Veľkosť | 6" |
| Rozstup čeľustí | 150 mm |
| Dĺžka čeľuste | 85 mm |
| Maximálny priemer | 130 mm |
| Rozmery skrutiek | M14x1.5x160 mm |
| maximálny výkonový prah | 5 t |
| Materiál | 40CrV |
| Symbol | YT-2521 |
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.