| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah práce | 65-125, 88-160, 126-212 mm |
| maximálny výkonový prah | 1500 kg |
| Dĺžka | 400 mm |
| Pracovná dĺžka | 300 mm |
| Veľkosť uzáveru | 21 mm |
| Upevnenie | 3-punktowe |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | fosfátované |
| Nastavte obsah | jednostĺpový sťahovák, uchwyt x3 |
| Aplikácia | pre pružiny MacPherson |
| Symbol | YT-2536 |
Profesionálny sťahovák pružín McPherson s vymeniteľnými rukoväťami. Súprava 7 dielov. Súprava je určená na výmenu tlmičov v zavesení typu McPherson. Sťahovák má vymeniteľné rukoväte, čo umožňuje manipuláciu s pružinami s priemerom od 65 mm do 212 mm. Materiál: zliatina CrMo SCM415, fosfátovaný povrch. Jednoslúpikový sťahovák s priemerom rúrky 45 mm. Pohon: 21 mm skrutka s jemným lichobežníkovým závitom. Trojbodové nastaviteľné rukoväte prispôsobené zakriveniu pružiny. Nastaviteľné v rozsahu: Celková dĺžka 400 mm (výška pružiny 300 mm): 1500 kg.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.