| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Pracovná dĺžka | 280 mm |
| Priemer | 82 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 21 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | stvrdnuté |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | pre pružiny |
| Symbol | YT-2546 |
Profesionálne sťahováky pružín s dĺžkou 270 mm, určené na bezpečnú a pohodlnú montáž a demontáž pružín, okrem iného aj vzpier MacPherson. Nepostrádateľné v každej autodielni. Práca je bezpečná vďaka špeciálne tvarovaným dvojramenným rukovätiam.
- Vhodné pre všetky typy pružín v vzperách McPherson a nezávislých pružinách.
- majú jemný závit na uľahčenie práce pri zaťažení pružiny
- kompatibilné s 1/2" račňou
Sada sťahovákov sa skladá z dvoch skrutiek a štyroch dvojramenných rukovätí.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.