| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 40-165 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Veľkosť uzáveru | 17 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | sčernela |
| Aplikácia | pre viacdrážkové kladky |
| Symbol | YT-25480 |
Profesionálny sťahovák pre viacnásobné remenice s V-rebrovaním a viacnásobné remenice s V-rebrovaním, alternátory, klimatizačné jednotky, vodné čerpadlá, kľukový hriadeľ atď. Rozsah spracovávaných priemerov do 165 mm. Má presné zárezy na ramenách - zaistené špeciálnymi skrutkami. - malé rozmery umožňujú prácu na ťažko prístupných miestach - zárezy na pätkách vretena zodpovedajú drážkam na kolese, aby sa zabránilo jeho poškodeniu - sťahovák vretena vyrobený z kalenej, tvrdenej ocele - pracovný rozsah 40 mm - 165 mm - pätky vretena stlačené a zaistené gombíkmi - imbusový kľúč na zaistenie ramien je súčasťou dodávky Automobilové dielne, priemysel - sťahovák vretena - imbusový kľúč