| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálny krútiaci moment | 0,35 (elektrický pohon), 2 (manuálny pohon) Nm |
| Obrat | 100 min⁻¹ |
| Napätie | 3.6 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 750 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 3.5 h |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Veľkosť držiaka náradia | 4 mm |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Bitový materiál | CrV |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 45.6 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 56.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 0.21 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.6 kg |
| Nastavte obsah | akumulátorový skrutkovač, bit x30, magnetický uzáver x5, rozšírenie x2 |
| Symbol | YT-27930 |
Presný 3,6 V akumulátorový skrutkovač s 39 bitmi Yato YT-27930 vrátane sady bitov a nadstavcov, určený na presné práce, ako sú opravy elektronických zariadení.
Skrutkovač je určený na presné práce vďaka nízkemu krútiacemu momentu a nízkym otáčkam. Možno ho používať aj ako bežný skrutkovač, v takom prípade by sa nemal stláčať spínač. Vtedy je k dispozícii vyšší krútiaci moment ako pri elektrickom pohone.
Súprava:
- 3,6 V 450 mAh skrutkovač s LED svetlom a zmenou smeru otáčania v smere hodinových ručičiek/proti smeru hodinových ručičiek
- príslušenstvo vyrobené z odolnej CrV ocele
- 70 mm micro USB kábel
- kovové úložné puzdro
Bity a nadstavce:
- 5 magnetických zásuviek: 2,5, 3,0, 3,5, 4,0, 4,5 mm
- 2 nadstavce: 60 mm a flexibilný 120 mm
- 30 presných bitov 28 mm:
Ploché: 1,2, 1,6, 2,0, 2,4, 3,0 mm
štvorhranné: S0, S1, S2, S3
filipsové: PH000, PH00, PH0, 2 x PH1
torx: T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10
šesťhran: 1,5, 2,0, 2,5, 3,0, 4,0 mm
pozidiv: 2 x PZ0, 2 x PZ1