| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Hrot šípky | priestor |
| Veľkosť plochého hrotu | 3 mm |
| Dĺžka | 190 mm |
| Napätie | 125-250 V a.c. |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-28300 |
Skúšačka napätia YT-28300 umožňuje zistiť striedavé napätie pomocou kontaktnej metódy, napr. v domácej zásuvke alebo na koncoch vodičov. Prítomnosť napätia je signalizovaná rozsvietením neónovej lampy umiestnenej v rukoväti.
- Rozsah detekcie striedavého napätia: 125 - 250 V
- celková dĺžka: 190 mm
- šírka čepele: 3,0 mm