| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| meranie striedavého napätia | 6-1000 V a.c. |
| Meranie jednosmerného napätia | 6-1000 V d.c. |
| Meranie odporu | 0 -1999 Ω |
| Meranie frekvencie | 50-400 Hz |
| Skúška kontinuity obvodu | 0-400 MΩ |
| Test fázovej postupnosti | áno |
| Detekcia napätia | áno, automatický |
| Detekcia polarity | áno, celý rozsah |
| Presnosť merania | ± (3% + 5) |
| reakčný čas | 1 (LED svetlá), ≤1 (LCD displej) s |
| Rozmery | 280x74x34 mm |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Rozlíšenie obrazovky | 1 V a.c./V d.c. |
| Rozsah zobrazenia | 1999 |
| Prahové hodnoty LED displeja | 12, 24, 50, 120, 230, 400, 690, 1000 V striedavý / V jednosmerný. |
| Rozsah automatického merania | áno |
| Vypínanie RCD | ~30 mA / 230 V |
| Maximálna dĺžka merania | 30 s |
| Čas regenerácie (čas medzi po sebe nasledujúcimi testami RCD) | 240 s |
| Režim testovania napätia s nízkou impedanciou | áno, cca 7kΩ (na odstránenie šumu) |
| Špičkový prúd Is (zaťaženie) | 150 mA |
| Impedancia / špičkový prúd | 350 kΩ / Is 3,5 mA (nespúšťa RCD) |
| Zvukový signál | áno |
| Automatické spustenie | ≥12 V a.c./V d.c. (LED indikátory), ≥6 V a.c./V d.c. (LCD displej) |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 2x1.5V; AAA |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 ~ +50 ˚C |
| Prevádzková relatívna vlhkosť Rh | 85 % |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +50 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP64 |
| omša | 285 g |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-28330 |
Dvojpólový tester napätia v pevnej skrinke s flexibilnými káblami v silikónovej izolácii. Detekuje a meria napätie AC a DC v rozsahu od 6 do 1000 V. Výsledok je zobrazený na LCD displeji a pomocou LED kontroliek. Tester tiež umožňuje:
- skontrolovať poradie otáčania fáz v trojfázových systémoch
- skontrolovať napätie v režime nízkej impedance (na elimináciu šumu)
- testovať funkciu RCD vypínačov s nominálnym prúdom 30 mA a nižším
- vykonať test kontinuity obvodu a zmerať odpor do 1999 ohmov
Merania v slabých svetelných podmienkach uľahčuje zabudovaná LED baterka. Bezpečnosť meraní podporuje pevná a tesná skrinka s certifikáciou IP64. V balení sú skrutkovacie náhradné hroty na sondy uľahčujúce merania v zásuvkách. Multimeter spĺňa požiadavky kategórií prenapätia CAT III 1000 V / CAT IV 600 V.
- meranie stejného napätia: 6-1000 V d.c.
- meranie striedavého napätia: 6-1000 V a.c.
- meranie odporu: 0 -1999 Ω
- meranie frekvencie: 50-400 Hz
- test kontinuity obvodu: 0-400 MΩ
- meracia presnosť: ± (3% + 5)
- impedancia (špičkový prúd) 350 kΩ / Is <3,5 mA (nevyvolá RCD)
- čas reakcie: <1 s (LED kontrolky), ≤1 s (LCD displej)
- automatické spustenie: ≥12 V a.c./V d.c. (LED kontrolky), ≥6 V a.c./V d.c. (LCD displej)
- rozmery: 280 x 74 x 34 mm
- displej: LCD
- rozlíšenie obrazovky: 1 V a.c./V d.c.
- prahy LED displeja: 12, 24, 50, 120, 230, 400, 690, 1000 V a.c./V d.c.
- spúšťanie RCD: ~30 mA / 230 V
- max. trvanie merania: 30 s
- regeneračný čas (do ďalšieho testu RCD): 240 s
- napájanie: 2 batérie AAA 1,5 V
- teplota prevádzky a skladovania: -10 ~ +50˚C
- relatívna vlhkosť prevádzky Rh: <85%
- hmotnosť: 285 g
- stupeň ochrany: IP64