| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | M6 |
| Veľkosť závitu | merný |
| Vonkajší priemer | 20 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Stúpanie závitu | 1 mm |
| Materiál | HSS M2 |
| DIN | 223 |
| Začiatok vlákna | hrubé vinutie |
| omša | 20 g |
| Symbol | YT-2963 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.