| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | M16 |
| Veľkosť závitu | merný |
| Vonkajší priemer | 45 mm |
| Thickness | 18 mm |
| Stúpanie závitu | 2 mm |
| Materiál | HSS M2 |
| DIN | 223 |
| Začiatok vlákna | hrubé vinutie |
| omša | 160 g |
| Symbol | YT-2971 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.