| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný rozsah | 10 m |
| Rozsah merania uhla | 90 ˚ |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 2x1.5V; AA |
| najvyššia hodnota | 10 h |
| Materiál | ABS |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 620-690 nm |
| Laserová presnosť | ±1 mm / 1 m |
| Typ laserovej indikácie | lineárne |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Libelle | 2 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +60 ˚C |
| omša | 0.2 kg |
| Symbol | YT-30410 |
Čiarový laser na určovanie pravých uhlov pri obkladaní, zdobení a dokončovacích prácach.
- vysiela dve červené, jasne viditeľné čiary, ktoré presne vyznačujú 90° uhly
- telo z plastu ABS odolného voči nárazom
- základňa s ochranou plechu a silnými magnetmi
- dve libelly na rýchle vyrovnanie
- pracovný rozsah 10 m
- presnosť: +/-1 mm/1 m
- vlnová dĺžka lasera: 620 - 690 nm
- maximálny prevádzkový čas: 10 h
- napájanie: 3 V (2 batérie AA)
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.