| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Rozsah samoregulácie | ±3 ˚ |
| Napájanie | dobíjacie |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Kapacita batérie | 3600 mAh |
| Energia batérie | 13.32 Wh |
| najvyššia hodnota | 3 h |
| Rozmery | 117x99x133 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ≤1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 508-530 nm |
| Laserový rozsah | 30 m |
| Laserová presnosť | ±2 mm / 10 m |
| Typ laserovej indikácie | lineárne, podlaha, s elektronickým kompenzátorom |
| Farba laserového ukazovátka | zelená |
| Vrátane statívu | áno |
| Veľkosť závitu pre statív | 1/4" (6,35 mm) 20UNC |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 ~ +40 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| omša | 0.51 kg |
| Nastavte obsah | laser, akumulator x2, nabíjačka, pilot, nástenný držiak, statívový adaptér, kovová doska, mini statív s nastaviteľnou osou XYZ, plošina nastaviteľná hore a dole, dioptrické sklo |
| Symbol | YT-30424 |
Štvorplôšťový 4D laser s elektronickým kompenzátorom a zeleným lúčom. Vyhodí 16 čiar, po štyri na každej ploche. Umožňuje získať v reálnom čase výšku a vodovod na každej stene súčasne. Laserové diódy využívajú japonskú technológiu, ktorá zaručuje vynikajúcu viditeľnosť vo vnútorných priestoroch a pracovný dosah až 30 metrov.
Elektronický kompenzátor využíva technológiu nivelátorov laserov na vyrovnávanie lúčov. Motory presne pozicionujú laser vo výške a vodorovne a udržiavajú tento stav v rozsahu automatického vyrovnávania neustále. Výhodou tohto riešenia oproti laserom vyrovnávajúcim sa gravitačne je vysoká odolnosť voči vibráciám. Prechádzajúca osoba, prejazd vozidiel na stavbe, zhutňovači dlažby a mnoho ďalších menších alebo väčších zdrojov vibrácií neovplyvnia prácu osoby používajúcej laser.
- pracovný dosah: 30 m
- presnosť: ± 2 mm/10 m
- rozsah automatického vyrovnávania: ± 3,0°
- výkon lasera: ≤1 mW
- dĺžka vlny lasera: 508-530 nm
- montáž: 1/4''
- tesnosť triedy IP54 zaručuje odolnosť voči prachu a kvapkám padajúcim z akéhokoľvek smeru
- odolná plastová skriňa triedy IP54 s gumovými protišmykovými nálepkami
- trieda lasera: 2
- prevádzková teplota: -10 ~ +40˚C
- 2 akumulátory 3,7 V s zvýšenou kapacitou 3600 mAh umožňujú nepretržitú prácu pri striedavom používaní
- max. doba práce na jedno nabitie akumulátora: 3 h
- balené v kufri s penovým tlmiacim materiálom
- v balení sú: stojan s závitom 1/4" (6.35 mm) 20UNC, 2 akumulátory, nabíjačka, diaľkový ovládač, stena držiak, adaptér na stojan, kovová platnička, mini trojnožka s nastavením osí XYZ, regulovateľná platforma hore-dole, ochranné okuliare
- rozmery: 117 x 99 x 133 mm
- hmotnosť: 0,51 kg
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do laserového lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.