| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah merania | 110 m |
| Minimálna vzdialenosť merania | 1 m |
| Zväčšenie ďalekohľadu | 32x |
| Štandardná odchýlka na 1 km dvojitej nivelácie | ±1 mm |
| Presnosť merania výšky pre jedno meranie vo výške 30 m | 1 mm |
| Konštanta sčítania | 0 |
| Faktor násobenia | 100 |
| Horizontálne koliesko: rozstup / interval rozstupu | 360 / 1 ˚ |
| Rozsah kompenzátora | ±15' |
| Presnosť kompenzátora | ±0.5" |
| Typ kompenzátora | pneumatický |
| Presnosť škatuľovej fľaštičky | 8′ / 2 mm |
| Rozmery | 210x135x140 mm |
| Priemer objektívu | 38 mm |
| Veľkosť závitu pre statív | 5/8" (15,9 mm) |
| Vrátane statívu | NIE |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 ~ +50 ˚C |
| Skladovacia teplota | -20 ~ +50 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP66 |
| omša | 1.4 kg |
| Symbol | YT-30550 |
Optický nivelačný prístroj pre geodéziu a stavebníctvo. Kalibrovaný v továrni, pripravený na použitie. Vybavený krytom s krytím IP66, čo znamená úplnú ochranu proti prachu a silnému dažďu. Optika najvyššej kvality, pneumaticky tlmený kompenzátor a pracovný rozsah až 110 metrov zaručujú opakovateľnú a presnú prevádzku za všetkých podmienok.
- dosah: 110 m (v rozmedzí 1 až 55 m)
- Presnosť merania výšky pri jednom meraní: 1,0 mm/30 m
- odchýlka na 1 km pri dvojitej nivelizácii: ±1,0 mm
- presnosť škatuľovej fľaše: 8′/2 mm
- pneumatický kompenzátor
- rozsah nivelizácie kompenzátora: ±15′
- zameriavanie: vertikálne
- zväčšenie ďalekohľadu: 32 x
- zorné pole: 1°20'
- priemer objektívu: 38 mm
- minimálna meracia vzdialenosť: 1 m
- multiplikačný faktor: 100, presnosť 0,5''
- delenie, horizontálny kruh: 1°
- vodotesnosť: IP66
- Upevnenie na statív: 5/8''
- hmotnosť: 1,4 kg
Dodáva sa s plastovým puzdrom absorbujúcim nárazy, olovnicou, imbusovým kľúčom, nastavovacím kolíkom, kalibračným certifikátom, návodom na použitie.