| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť | 1200x200 mm |
| Długość rękojeści | 180 x3 cm |
| Materiál | hliníkový |
| Pracovný rozsah | ok. 5 m |
| Nastavte obsah | pracovná doska, vibračná hlava, rukoväť sklopná trubica x3 |
| Aplikácia | na vyhladenie betónu naliateho na veľké plochy |
| Symbol | YT-30900 |
Lišta sa používa na vyhladzovanie betónu vyliateho na veľkých plochách. Špeciálna vibračná hlava, ktorá upevňuje lištu, spôsobuje cyklickú zmenu jej polohy a následne lepšie vyhladenie betónového povrchu. Obsluha môže lamelu použiť na vyhladenie povrchu vo vzdialenosti približne 5 m od miesta, kde stojí.
Lišta (súprava) sa skladá z piatich komponentov:
- vyhladzovaciadoska so zaoblenými stranami, vyrobená z tvrdeného hliníka (rozmery dosky: 120 x 20 cm; hrúbka približne 6 mm)
- vibračnáhlava namontovaná na lamelách a skladacia
- 3 segmenty ľahkej hliníkovej tyče (3x 180 cm; fi cca 45 mm)
Na účinné vyhladzovanie čerstvo vyliateho betónu . Pracovný dosah tyče je cca 5 m od obsluhy . Pri vyhladzovaní betónu sa musí rúrka rukoväte rytmicky otáčať doľava a potom doprava . Tento pohyb sa v hlavici premení na pohyb pracovnej dosky, ktorá vyhladzuje betón. Tým sa zvyšuje efektívnosť a účinnosť práce. Pracovná lišta 1 ks , vibračná hlava 1 ks , držiak trubky 3 ks