| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 500 mm |
| Thickness | 0.9 mm |
| Počet zubov na palec | 7 TPI |
| Počet rezných hrán | 3 |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava | potiahnuté PTFE |
| Tvrdosť | 46-48 HRC |
| Tvrdosť pracovnej časti | 50-54 HRC |
| Materiál rukoväte | TPR, ABS |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Žiadne zasekávanie | áno |
| Aplikácia | drevo, materiály na báze dreva |
| Symbol | YT-3108 |
Značková lupienková píla Yato 500 mm na rezanie dreva a materiálov na báze dreva, ako sú preglejky, drevotrieskové dosky, MDF.
- Pre tesárov, stolárov, pokrývačov a náročných domácich majstrov.
- zuby píly so špeciálnym trojstranným profilom na agresívne rezanie v oboch smeroch
- dodatočne kalené zuby s tvrdosťou 50-54 HRC
- rozstup 7 TPI
- uzavretá rukoväť z plastu
- čepeľ z mangánovej ocele Mn65, odolná proti oderu a deformácii, potiahnutá povlakom PTFE (chemický názov teflón), ktorý znižuje trenie na minimum.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.