| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 450 mm |
| Thickness | 0.9 mm |
| Počet zubov na palec | 7 TPI |
| Počet rezných hrán | 3 |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava | potiahnuté PTFE |
| Materiál rukoväte | drevo, guma |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Žiadne zasekávanie | áno |
| Aplikácia | drevo, materiály na báze dreva |
| Symbol | YT-31092 |
Ručná píla, tzv. "hoblík", na rezanie dreva a materiálov na báze dreva, ako sú preglejka, drevotrieska, mdf.
- ostrie vyrobené z oceľového plechu s prídavkom mangánu(Mn 65) s vysokou odolnosťou proti oderu a deformácii
- povrch noža potiahnutý ptfe na zníženie trenia pri rezaní
- zuby s trojstranným profilom, prispôsobené na agresívne a účinné rezanie v oboch smeroch
- vysoká tuhosť plechu a zubov s rozstupom 7 tpi na efektívne, rýchle a presné rezanie
- hrúbka čepele: 1 mm
- drevená rukoväť pokrytá ochrannou hrubou gumou
- profil rukoväte umožňuje vyznačenie uhlov 45° a 90° na rezanom materiáli
- na rýchle rezanie dreva a materiálov na báze dreva
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.