| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Počet zubov na palec | 12 TPI |
| Počet rezných hrán | 3 |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava | indukčne tvrdené |
| Tvrdosť | 46-48 HRC |
| Tvrdosť pracovnej časti | 50-54 HRC |
| Materiál rukoväte | TPR, ABS |
| Rzaz | 1.2 mm |
| Žiadne zasekávanie | áno |
| Aplikácia | drevo, materiály na báze dreva |
| Symbol | YT-3130 |
Píla na rezanie dreva a materiálov na báze dreva, ako sú preglejka, drevotrieska, mdf.
- čepeľ z mangánovej ocele Mn65, odolná proti oderu a deformácii, s vystuženým horným okrajom
- zuby píly so špeciálnym trojstranným profilom na agresívne rezanie v oboch smeroch
- zuby dodatočne kalené na 50-54 HRC
- rozstup 12 TPI
- uzavretá rukoväť z plastu, jej tvar uľahčuje vyznačenie uhlov 90° a 45°
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.