| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Dĺžka | 300 mm |
| Thickness | 0.9 mm |
| Počet zubov na palec | 7 TPI |
| Počet rezných hrán | 3 |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava | indukčne tvrdené |
| Tvrdosť | 46-48 HRC |
| Tvrdosť pracovnej časti | 50-54 HRC |
| Materiál rukoväte | TPR, ABS |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Žiadne zasekávanie | áno |
| Aplikácia | drevo, materiály na báze dreva |
| Symbol | YT-3133 |
Špecializovaná píla s veľmi úzkym ostrím na rezanie úzkych kriviek a vyrezávanie otvorov do dreva, preglejky, drevotriesky a mdf.
- čepeľ z mangánovej ocele Mn65, odolná voči oderu a deformácii
- zuby píly so špeciálnym trojstranným profilom sú určené na agresívne rezanie v oboch smeroch
- zuby kalené na 50-54 HRC
- rozstup 7 TPI
- otvorená rukoväť
- špeciálna dierovacia píla na zakrivené rezy, tesné krivky a rezanie otvorov
- pre tesárov, stolárov, pokrývačov a náročných domácich majstrov
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.