| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 26 mm |
| Dĺžka | 86 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 10 mm |
| Počet lopatiek | 4 |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | stvrdnuté, leštené |
| Materiál čepele | YG8 |
| Aplikácia | drevo na pánty |
| Symbol | YT-33010 |
Vrták do dreva na závesy 26 mm YATO YT-33010 určený na vŕtanie presných otvorov bez zubatých hrán do mäkkého dreva, preglejky a plastov.
- vyrobené z kalenej, vysokokvalitnej ocele
- vidlica z ocele YG8
- vŕtanie v ľubovoľnom smere.