| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 15, 20, 26, 30, 35 mm |
| Dĺžka | 90 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 8, 10 mm |
| Počet lopatiek | 4 |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | stvrdnuté, leštené |
| Materiál čepele | YG8 |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | drevo na pánty |
| Symbol | YT-33015 |
Sada vrtákov do dreva na závesy YATO YT-33015 Určené na vŕtanie presných otvorov bez zubatých hrán do mäkkého dreva, preglejky a plastov. - vyrobené z kalenej vysokokvalitnej ocele - vidlica z ocele YG8 - vŕtanie v ľubovoľnom smere. 2 vrtáky so stopkou 8 mm s priemermi 15, 20 mm 3 vrtáky so stopkou 10 mm s priemermi 26, 30, 35 mm