| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 7 mm |
| Potvrďte priemer | 10 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 8 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-33023 |
Určené na vŕtanie otvorov pre nábytkové skrutky do dreva a materiálov na báze dreva.
Trojstupňová konštrukcia a ideálne prispôsobenie tvaru konfiirmátov umožňuje vŕtanie zložitých otvorov v jednom pracovnom cykle.
Nepostrádateľné pri výrobe nábytku.
- Vyrobené z pevnej a odolnej ocele
- presne vycentrované
- valcová stopka s priemerom 8 mm
Parametre
- materiál: uhlíková oceľ č. 45
- použitie: drevo
- priemer: 7 mm
- priemer: 10 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.