| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 20 mm |
| Dĺžka goliera | 110 mm |
| Dĺžka uzla | 90 mm |
| Veľkosť držiaka nástroja zastrihávača | 12 mm |
| Veľkosť držiaka nástrojov uzlovača | 8 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | stvrdnuté, leštené |
| Tvrdosť | 45-48 HRC |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-33831 |
Profesionálny vrták určený na stolárske a tesárske práce s použitím stolovej alebo ručnej vŕtačky. Na rovnomerné rezanie otvorov v dreve a materiáloch na báze dreva, ako aj na odstraňovanie sukov a iných defektov a ich maskovanie zátkami. Užitočný napríklad pri vytváraní zápustiek pre závesné skrinky.
- Vyrobené z kalenej uhlíkovej ocele s HRC 45-48, leštený povrch.
- Vŕtanie otvorov rôznych priemerov s rovnými hranami
- dĺžka drážky: 110 mm
- dĺžka držiaka: 90 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.