| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82281, YT-82814, YT-82815, YT-82904 |
| Dĺžka | 120 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Materiál | HCS |
| Počet zubov na palec | 12 TPI |
| Typ držiaka nástroja | normatívny |
| Aplikácia | mokré drevo a konáre (Ø5-70 mm), pre zapichovacie a oblúkové rezy |
| Symbol | YT-33972 |
Pílovýkotúč na použitie so šabľovou pílou na rezanie kruhov v osb, sadrokartóne, dreve a lamináte, napr. otvorov na vetranie alebo inštaláciu.
- Vidlicový hrot pílového kotúča pracujúci pri plných otáčkach, pri nasadení pod uhlom približne 30°, umožňuje pílovému kotúču preniknúť do materiálu
- malý prierez umožňuje vykonávať kruhové a šikmé rezy. Umožňuje tiež meniť smer rezu počas rezania.