| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| šírka | 12 mm |
| Thickness | 0.65 mm |
| Materiál | HCS |
| Počet zubov na palec | 24 TPI |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | kov |
| Symbol | YT-3460 |
Úzky jednostranný nôž na rezanie kovov 300 x 12 x 0,6 mm.
- vyrobená z pružnej ocele s vysokým obsahom uhlíka
- rozstup 24 tpi
- Súprava. 5 ks.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.