| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| šírka | 12 mm |
| Thickness | 0.65 mm |
| Materiál | bimetal M2+Co8% |
| Počet zubov na palec | 24 TPI |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | kov |
| Symbol | YT-3462 |
Úzky jednostranný nôž na rezanie kovov 300 x 12 x 0,6 mm.
- vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ocele M2 a 8 % kobaltovej ocele, lepené pomocou laserovej technológie
- Rozstup 24 tpi
- kpl. 2 ks.
- na rezanie tyčí, rúrok, uholníkov a iných dielov z ocele a neželezných kovov
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.