| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82220, YT-82818, YT-82900 |
| šírka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Dĺžka | 80 mm |
| Hrúbka čepele | 1 mm |
| Materiál | HM |
| Rýchle otváranie | áno |
| Aplikácia | zrušenie, betón, keramické materiály |
| Kompatibilné s | YATO, Bosch OIS, Zručnosť, Dremel, Black & Decker, Zapnite |
| Symbol | YT-34687 |
Toto príslušenstvo pre oscilačný multifunkčný nástroj je určené na brúsenie keramických materiálov, najmä lepidiel a malty na keramické obklady.
Sériaoscilačného multifunkčného náradia a príslušenstva Yato Quick Release System umožňuje rýchlu výmenu príslušenstva bez použitia náradia, čo výrazne uľahčuje a urýchľuje prácu.
- Príslušenstvo Yato Quick Release System funguje najlepšie s kompatibilnými zariadeniami Yato, najmä s YT-82220.
Okrem toho je príslušenstvo Yato Quick Release System kompatibilné s väčšinou zariadení na trhu, najmä s náradím Bosch kompatibilným s OIS.
- Príslušenstvo systému Yato Quick Release, aj keď sa používa s bežným nástavcom s imbusovou skrutkou, uľahčuje prácu, pretože sa dá upevniť, keď je skrutka uvoľnená, a nie úplne odstrániť ako pri konkurenčnom príslušenstve.
Multifunkčné oscilačné náradie je najvšestrannejším náradím na trhu. Pomocou širokého sortimentu príslušenstva Yato ich možno použiť na rezanie, ponorné rezanie, brúsenie, odstraňovanie malty a lepidiel, oškrabávanie náterov a prácu v oblastiach, ktoré sú pre iné zariadenia nedostupné.
- To všetko dosahujú vďaka vysokofrekvenčnej oscilácii príslušenstva, takže sa zachováva úplná kontrola nad nástrojom (nedochádza k efektu "spätného rázu" typickému pre rotačné rezanie) a s minimálnymi vibráciami.
V prípade multifunkčného náradia je to práve príslušenstvo, ktoré určuje užitočnosť náradia. Rozširuje jeho možnosti, ale aj kvalita príslušenstva má najväčší vplyv na výkon zariadenia.
- Pohodlie je tiež veľmi dôležité; každý používateľ stroja s výmenou príslušenstva bez použitia náradia túto vlastnosť ocení.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.