| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82220, YT-82818, YT-82900 |
| šírka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Dĺžka | 90 mm |
| Materiál | EVA |
| Rýchle otváranie | áno |
| Aplikácia | zrušenie, drevo, kov, sadra |
| Kompatibilné s | YATO, Bosch OIS, Zručnosť, Dremel, Black & Decker, Zapnite |
| Symbol | YT-34689 |
Príslušenstvo pre oscilačný multitool je určené na držanie brúsneho papiera.
Noha z materiálu EVA s odolným suchým zipsomvám vďaka svojej poddajnosti a špeciálne navrhnutému tvaruumožní dosiahnuť aj na tie najneprístupnejšie miesta.
Multifunkčné oscilačné náradie a príslušenstvo radu Yato Quick Release System umožňuje rýchlu výmenu príslušenstva bez použitia náradia, čo výrazne uľahčuje a urýchľuje prácu.
- Príslušenstvo Yato Quick Release System funguje najlepšie s kompatibilnými zariadeniami Yato, najmä s YT-82220.
Okrem toho je príslušenstvo Yato Quick Release System kompatibilné s väčšinou zariadení na trhu, najmä s náradím Bosch kompatibilným s OIS.
- Príslušenstvo Yato Quick Release System aj pri použití s bežným imbusovým nástavcom uľahčuje prácu, pretože sa dá upevniť po uvoľnení skrutky, a nie po jej úplnom odstránení ako pri konkurenčnom príslušenstve.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.