| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82223 |
| šírka | 32 mm |
| Dĺžka | 68 mm |
| Celková dĺžka | 120 mm |
| Materiál | HCS |
| Rýchle otváranie | áno |
| Aplikácia | rezanie, drevo, laminát, syntetická látka |
| Kompatibilné s | YATO, Bosch OIS, Zručnosť, Dremel, Black & Decker, Zapnite |
| Symbol | YT-34700 |
Dlhý (až 120 mm) pílový list na rezy v ťažko prístupných miestach, napr. pod obkladmi, podhľadmi, rozvodnými skriňami, poistkovými skrinkami atď.
- Vhodný na drevo, lamináty, PVC.
- šírka: 32 mm
- celková dĺžka: 120 mm
- pracovná dĺžka: 68 mm
- vhodné pre YT-82223
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.