| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82223 |
| šírka | 65 mm |
| Dĺžka | 40 mm |
| Celková dĺžka | 90 mm |
| Materiál | bimetal |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu |
| Rýchle otváranie | áno |
| Aplikácia | rezanie, drevo, kov |
| Kompatibilné s | YATO, Bosch OIS, Zručnosť, Dremel, Black & Decker, Zapnite |
| Symbol | YT-34703 |
Čepeľ BiM-TiN (bimetalická zliatina ocele s titánovým nitridovým povlakom, reže oceľ bez kalenia zubov) je určená na ponorné, kruhové a šikmé rezy.
- Vhodný na rezanie plechov (strešné krytiny, inox, karosérie automobilov), ako aj na rezanie tvrdého dreva a laminátov (podlahové dosky, tvrdé preglejky, nábytkové dosky MDF a drevotrieskové dosky: OSB a MFP, debniace preglejky.
Tvar a zväčšená dĺžka pílového listu umožňujú pozdĺžne a ponorné rezy, rezanie obrobkov so súčasným vratným pohybom, čo urýchľuje proces rezania, ako aj ovládanie pílového listu cyklickou zmenou uhla rezu (pohyb pripomínajúci ručné rezanie).
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.